Nowe opony

Firma AUTO-RUTKOWSKI sprzedaje swoim klientom nowe opony w Swarzędzu. Mamy w ofercie modele letnie, zimowe i wielosezonowe, przeznaczone do aut osobowych oraz dostawczych. Na miejscu posiadamy kompletny asortyment takich producentów, jak AVON / COOPER czy CST. Ponadto, w naszym warsztacie możliwa jest wymiana opon od razu po ich zakupie. Dzięki kompleksowej wiedzy, potrafimy odpowiednio dopasować je do konkretnego pojazdu oraz typu felgi. Z naszą pomocą mogą Państwo wybrać optymalne ogumienie dla swojego samochodu. Prowadząc swój serwis opon w Swarzędzu, gwarantujemy niski, internetowy poziom cen.

Jak wybierać opony?

Wymiana opon powinna być dobrze przemyślane - należy wybrać taki model, który spełnia nasze indywidualne oczekiwania, a także jest odpowiednio dopasowany do danego modelu samochodu. Jeden z ważnych czynników stanowi rozmiar, który można odczytać z zamontowanego już na kole ogumienia. Inne istotne elementy, które powinny zostać wzięte pod uwagę, to indeks nośności i prędkości - w przypadku złego dopasowania, bezpieczeństwo korzystania z produktu oraz jego trwałość znacznie się obniża. Kupując nowe opony, trzeba także wybrać je adekwatnie do warunków użytkowania. Jeśli poruszamy się głównie po dobrze utrzymanych miejskich i podmiejskich drogach, można rozważyć zakup wariantu całorocznego. W innym przypadku, lepiej sprawdzą się opony odpowiednie dla danej pory roku.

Poza tym, nie bez znaczenia jest również klasa produktu, która ma wpływ na jego jakość i cenę. U nas znajdą Państwo zarówno najtańsze opony, jak i te bardzo prestiżowe. Poniżej przedstawiamy listę dostępnych u nas marek:

  • Klasa ekonomiczna: WINDFORCE, SAETTA, DĘBICA, KORMORAN, CST, NANKANG, IMPERIAL, TAURUS, TRISTAR
  • Klasa średnia: NEXEN, AVON / COOPER, MATADOR, BARUM, FULDA, MAXXIS
  • Klasa premium: PIRELLI, CONTINENTAL, BRIDGESTONE, UNIROYAL, MICHELIN, TOYO, YOKOHAMA

Auto-Rutkowski Swarzędz - oferta indywidualna

Z chęcią przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę z zakresu naszej specjalności, jaką stanowi wymiana opon. Swarzędz to lokalizacja siedziby naszego serwisu wulkanizacyjnego, gdzie serdecznie zapraszamy wszystkich klientów. Ponadto, można się z nami skontaktować także przez formularz i określić czego dokładnie Państwo potrzebują, aby otrzymać rzetelną wycenę.