FAQ

 1. Co znajduje się w ofercie AUTO-RUTKOWSKI?

  • Nowe opony

   Pracownicy Auto-Rutkowski dobiorą Państwu nowe opony dopasowane do konkretnego modelu samochodu a także do warunków użytkowania, jakim zostaną poddane. Posiadamy opony całoroczne jak i odpowiednie do danej pory roku. Ponadto klient ma możliwość wyboru opon zarówno z klasy ekonomicznej,średniej jak i premium.

  • Felgi

   Chcąc spełnić wymagania jak największej rzeszy klientów firma posiada w swoim asortymencie szeroki wybór felg, które pochodzą tylko i wyłącznie od znanych i renomowanym producentów nie tylko z Polski, ale również całego świata. W razie jakichkolwiek wątpliwości Pracownicy Auto-Rutkowski służą Państwu pomocą w doborze odpowiedniego produktu.

  • Wulkanizacja

   Świadczymy kompleksowe usługi wulkanizacyjne, w skład, których wchodzi serwis oraz wymiana opon. Swarzędz jest miejscem, w którym znajduje się zakład Auto-Rutkowski i to tam mogą zostać odkryte różne niedogodności oraz dokonane wszelkie naprawy związane z Państwa samochodem.

 2. Produkty jakich producentów oferuje AUTO-RUTKOWSKI?

  Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie cechuje wysoka jakość gdyż pochodzą od producentów, którzy zyskali zaufanie masy klientów. Znajdziecie Państwo u nas np. takie marki jak: AUTEC, FREEMAN,VIPER, DĘBICA, Matador, Lenso, BRIDGESTONE, ProLine i wiele, wiele innych.

 3. Jak wybierać nowe opony?

  Wybór nowych opon jest niezwykle istotną kwestią dla każdego posiadacza auta głównie ze względów bezpieczeństwa. Powinny one zostać wybrane nie tylko na podstawie indywidualnych preferencji użytkownika,ale przede wszystkim biorąc pod uwagę model samochodu, rodzaj ogumienia oraz indeks prędkości i nośności. W zależności od tego, w jakich warunkach będziecie Państwo poruszać warto przemyśleć wariant całoroczny bądź sezonowy.

 4. Jakiego sprzętu używa AUTO-RUTKOWSKI przy pracach związanych z oponami?

  W trakcie pracy związanej z wymianą opon bądź wyważaniem kół korzystamy z najlepszych i sprawdzonych przez nas sprzętów. Należy do nich między innymi wyważarka HUNTER GSP 9722 posiadająca funkcje przeprowadzenia testu drogowego oraz montażownica Giuliano The Boss, która w trakcie zmiany opony nie niszczy obręczy.

 5. Jak wygląda cennik usług firmy?

  Cennik usług uzależniony jest od rodzaju wykonanej usługi oraz tego, jakiej wielkości są wymieniane przy danym aucie felgi aluminiowe. Szczegółowy kosztorys znajdziecie Państwo w zakładce wulkanizacja.

 6. Mam pytania dotyczące usług, jak skontaktować się z AUTO-RUTKOWSKI?

  Skontaktować można się z nami zarówno telefonicznie jak i mailowo. Ponadto zachęcamy również do bezpośrednich wizyt w naszym serwisie, który znajduje się w Swarzędzu, na ulicy Śniadeckich 12/4.